K2 kolečkové brusle - prodej a servis, výplety tenisových raket v Opavě!

Půjčovna vybavení na lyžák - carvingové lyže, běžky a snowboardy

Vybavení na sportovní kurzy - lyže, běžky, snowboardy a přilby na lyžařský výcvik

Lyžařský výcvik 2024

Před prázdninami (předvánočním lyžováním) a lyžařskými výcviky si prosím přijďte vybrat vybavení, pokud to jde,

v předstihu max 7 dní před odjezdem, nejpozději však v sobotu před odjezdem v neděli/pondělí.

Pokud odjíždíte v neděli / pondělí, vybavení vám půjčíme už

v sobotu /vyzvednete v době 9:00-12:00 hod./ před kurzem.

Správně seřízené lyže a dobře udělané hrany a skluznice jsou základ dobrého zážitku.

U nás je seřízení s dokladem již v ceně zápůjčky.

strojove-serizeni-lyzi-montana-jetbond-skiservis-jaglarz-opava

lyzarsky-vycvik-opava

Víte, že půjčujeme vybavení jako lyže, běžky a snowboardy na celý rok?

Rodinná firma Skiservis Jaglarz provozuje od r. 1995 sportovní speciálku (prodejnu, půjčovnu a Ski servis sportovního vybavení). Dlouhodobě spolupracujeme se středními školami a sportovními oddíly na Moravě. Naše služby neustále zkvalitňujeme, proto u nás najdete veškeré vybavení ve 100% stavu, vydáváme potvrzení o správném seřízení, které školy požadují. Využijte našich služeb, půjčíme Vám nové a zánovní vybavení od carvingových lyží, přes sněžnice, po páteřák!

Sjezdové lyže, snowboardy, běžky, boty, přilby, páteřáky

snowboardy-pujcovna-lyzak-opava

Přijďte si vybrat své zánovní vybavení nyní !!!

vyhodny-set-na-lyzarsky-vycvik

zapujceni-snowboardu-opava

Nabídka pro jednotlivce, školy na výcvik a sportovní oddíly

Sháníte pro vaše ratolesti, žáky či studenty, kamarády či členy týmu dobré vybavení? Ve Skiservisu Jaglarz pomůžeme vybavení vhodně vybrat, vypůjčíme ve 100% stavu - namazané skluznice a nabroušené hrany lyží a snowboardů, správně nastavíme, seřídíme, vystavíme doklad pro učitele a pojišťovnu a zapůjčíme za zvýhodněnou cenu. Půjčujeme také běžecké sety.

lyzak

Tady jste správně!

Půjčíme Vám vybavení v dokonalém stavu!

1. Dostanete zapůjčeno nové a zánovní - kvalitní, odborně vybrané a bezpečně seřízené sportovní vybavení ve 100% stavu (vystavíme vám potvrzení o správném seřízení lyží)
2. Dostupnost - máme dostatek vybavení pro všechny (je jedno, jestli chcete půjčit jeden snowboard či 1 pár lyží, nebo nachystat velké množství, 10 nebo 50 párů lyží, 10 a více snowboardů, běžek či speciálních krátkých lyží typu snowblade či sněžnic)
3. Výhodné ceny, již od 590 do 1190,- Kč za set na celý týden! Záleží jen na odebraném mnnožství.

Ať už jedete na víkend nebo na lyžák, půjčíme vám ve 100% stavu nejen lyže, běžky, snowboardy, boty, hole, přilby, ochranné brýle, ale také příslušenství, které se vždy hodí. Rozšířili jsme nabídku o vaky na lyže, sněžnice a chrániče páteře. Vybavení doporučujeme přijít vybrat pár dní dopředu. Do Skiservisu Jaglarz 400 m za mrazírnami Nowaco na Palhanci.

Půjčujeme nejen lyže, ale i běžky a snowboardy.

Jak nás kontaktovat - pro jednotlivce i školy

Tato nabídka je určena jak pro jednotlivce, tak pro pro základní školy, učiliště, střední školy, vyšší odborné školy, vysoké školy a také sportovní oddíly. Pro konkrétní nabídku nás můžete kontaktovat buď osobně v Opavě - Palhanci, prostřednictvím emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonicky na mob.: 777 854 410. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Včetně dokladu o správném seřízení.

Skiservis_Jaglarz_logo

Nákupní košík

Váš košík je prázdný

Jméno: Email:

Hlasujte v anketě

Jaké služby nejvíce využívám u Jaglaře v M-sportu?

Členové : 2279
Obsah : 121